U zatrzymanych znaleziono marihuanę, półprodukty do produkcji dopalaczy oraz amfetaminę. Sytuacja miała miejsce przy ul. Połczyńskiej. Sprawą zajmie się sąd.
Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
W dniu wczorajszym na terenie warszawskiego Targówka doszło do wybuchu pożaru w jednym z obiektów mieszkalnych.
Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.
Na rozliczenie deklaracji PIT pozostał zaledwie miesiąc. Stolica namawia, aby coroczne dokumenty złożyć na terenie miasta.
Imieniem Tadeusza Mazowieckiego nazwane zostało rondo w podwarszawskim Piasecznie.
Przypominamy, że z soboty na niedzielę dojdzie do zmiany czasu z zimowego na letni.
Wraz z początkiem przyszłego tygodnia rusza kolejna, XXVIII edycja akcji Żółty Tydzień.
W związku z protestem służb publicznych, przewoźnik zrezygnował z realizacji lotów zaplanowanych na dzień dzisiejszy.
W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany, lecz pojazdy zakleszczyły się w związku z czym konieczne było zastosowanie wyciągarki.