Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Gwałtowna burza przeszła nad stolicą

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Połamane drzewa, podtopienia. Takie są skutki gwałtownej burzy, która przeszła dziś rano nad stolicą i wczoraj wieczorem nad stolicą.

 

W związku z nawałnicami i intensywnymi opadami deszczu konieczna okazała się pomoc funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy wyjeżdżali ponad 200 razy.

 

Uszkodzony został dach jednego z budynków przy Al. Niepodległości. Doszło do licznych podtopień, wyłamania drzew. W regionie strażacy musieli interweniować ok. 300 razy.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W maju na dwa buspasy wjadą motocykliści

WARSZAWA. Motocykliści będą mogli jeździć na trasie Łazienkowskiej i na ul. Radzymińskiej.

Warszawa

Trwa rewitalizacja ośrodka Moczydło. Prace potrwają do końca października

WARSZAWA. Harmonogram zakłada realizację przedsięwzięcia do końca października 2018 r.

Warszawa

19 mln zł na konkurs dla żłobków niepublicznych

WARSZAWA. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy ogłosiła konkurs ofert dla żłobków niepublicznych na wykup 400 miejsc dla najmłodszych warszawiaków.

Warszawa

Warszawskie zoo otwiera nową bramę

WARSZAWA. Już od 1 maja warszawiacy będą mogli korzystać z nowego wejścia do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Warszawa

Miasto proponuje dwa warianty rozbudowy ul. Górczewskiej. Odbędą się konsultacje społeczne

 WARSZAWA. Rozpoczynają się konsultacje społeczne na temat zmian na ulicy Górczewskiej.

Warszawa

Biegi uliczne i przemarsze. Będą utrudnienia

WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 14 i 15 kwietnia, zaplanowane zostały biegi uliczne i przemarsz.

Warszawa

Od 12 do 15 kwietnia zmiany w ruchu drogowym. Utrudnienia są wynikiem remontów

WARSZAWA. Przez cztery dni (12-15 kwietnia) przebudowywane będą przejścia dla pieszych na ul. św. Bonifacego.

Warszawa

Komunikacja w czasie Wielkanocy

WARSZAWA. Wraz z nadejściem Wielkanocy będą zmiany w stołecznej komunikacji miejskiej.

Reklama