Warszawa - Niedziela, 17.08.2025 / Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Reklama

Gigantyczne utrudnienia w stolicy

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Warszawa zmieniła się na tegorocznych wakacjach w potężny plac budowy.

Dziś wprowadzane są kolejne utrudnienia. Zgodnie z zapowiedziami, zamknięta zostanie kładka dla pieszych usytuowana w rejonie ul. Żelazowskiej. Przechodnie kierowani będą w stronę wiaduktu przy Słowackiego. Mogą także udać się w kierunku Broniewskiego, przechodząc przez skrzyżowanie. Tak będzie do października.

Jutro natomiast zwężeniu o jeden pas ulegnie ul. Modlińska. Podjęte zostaną tam działania nad stworzeniem podpór utrzymujących nową estakadę. Ograniczenia potrwają w tym rejonie do 8 sierpnia.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pościg za piratem drogowym

Policjanci ścigali mężczyznę jadącego motocyklem 160 km/h.

Warszawa

Sprzątacz okradł uczelnię

Do zdarzenia doszło w marcu bieżącego roku, kiedy to jedna ze szkół wyższych działających w Warszawie zgłosiła na policję kradzież drogiego sprzętu.

Warszawa

Tak wysokiego masztu nie ma w całej Polsce

W stolicy stanie najwyższy w kraju masz flagowy.

Warszawa

Sześć nowych pociągów dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Inwestycja kolejowa zakłada powiększenie dotychczasowego taboru o nowoczesne i komfortowe składy o długości 60 metrów. Dostawcą pojazdów będzie firma Newag.

Warszawa

W stolicy bezpieczniej?

Patrząc na statystyki można wysunąć wniosek, że tak.

Warszawa

1,5 mln papierosów zabezpieczonych przez policję

Rozbita została grupa przestępcza handlująca nielegalnym towarem.

Warszawa

Nowy przewoźnik już od przyszłego miesiąca

Będzie obsługiwał dwie linie autobusowe w stolicy – 701 oraz N56. Podpisano już umowę. Firmą przewozową jest Komunikacja Miejska Łomianki.

Reklama