Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Gigantyczne utrudnienia na Wisłostradzie. Drogowcy szykują kolejny remont

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Tym razem wszystko za sprawą modernizacji Trasy AK.

Pierwsze komplikacje drogowe już w najbliższy wtorek. Od godz. 10 zablokowany będzie lewy pas ruchu prowadzący w kierunku Łomianek. Utrudnienia mają trwać do czwartkowej nocy.

Następny dzień, czyli środa, to data oficjalnego oddania do użytku jezdni wschodniej wiaduktu przy ul. Mickiewicza. W związku z zakończeniem prac, zmotoryzowani będą mogli korzystać z pasów ruchu liczących po 150 metrów długości. Ruch puszczony będzie wyremontowaną drogą po godz. 22.

28 listopada, a więc w najbliższy piątek uruchomiony zostanie łącznik na węźle Wisłostrada.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Odkryto podwarszawską fabrykę amfetaminy

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że na prywatnej posesji produkowano narkotyki. Zabezpieczono 20 kilogramów nielegalnych substancji.

Warszawa

Nieznany mężczyzna oblał kwasem starszą kobietę

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Staruszka została oblana żrącą substancją przez nieznanego jej sprawcę.

Warszawa

Dachowanie Toyoty na rondzie w Piastowie

Za kierownicą Toyoty zasiadał 26-latek. W wyniku wypadku drogowego mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Jego stan lekarze określają, jako ciężki.

Warszawa

Pożar w Galerii Mokotów

W miniony piątek doszło do wybuchu pożaru w warszawskiej Galerii Mokotów. Nikomu nic się nie stało.

Warszawa

Spalił się kontener z marihuaną

Ogień pojawił się około godzi. 9.30. Jak się okazało na podstawie ustaleń funkcjonariuszy, zapalił się kontener, w którym znajdowały się narkotyki.

Warszawa

Przywrócono ruch tramwajów przy Jagiellońskiej

Chwilowo zablokowany był ruch tramwajów w rejonie ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Powodem były prace realizowane w związku z wymianą torowiska.

Warszawa

PGE Obrót uruchomiło specjalną linię telefoniczną

Pod numerem kontaktowym 422 222 222 możliwe jest uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji na temat dotychczasowego korzystania z usług PGE Obrót S.A. oraz wiadomości niezbędnych do podpisania umowy.

Warszawa

29-latek z Rosji podejrzany o napad na lombard

Funkcjonariusze warszawskiej policji zatrzymali 29-latka z Rosji, który prawdopodobnie dokonał rozboju w jednym z lokalnych lombardów.

Reklama