W ich miejsce pojawiły się pojazdy inspiro. Powodem takiej zamiany okazuje się przede wszystkim konieczność zabezpieczenia środków transportu przed warunkami atmosferycznymi. Pociągi wyposażono w specjalne pochłaniacze wilgoci oraz zafoliowano.
WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.
WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.
WARSZAWA. W Jabłonnie na osiedlu Słoneczna Polana zabarykadował się mężczyzna, który niewykluczone, iż dysponował bronią palną.
WARSZAWA. Dziś uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego.
WARSZAWA. Przy ul. Sanguszki, jadąc od Wisłostrady, zmotoryzowany prowadzący fiata wjechał na nie swój pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowca skody.
WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.
WARSZAWA. Na finiszu jest inwestycja związana z postawieniem pomnika rotmistrza Pileckiego.