Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Dwa wypadki o poranku. Były utrudnienia

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do obu zdarzeń doszło na Trasie Siekierkowskiej.

Najpierw tir wjechał w osobówkę. Następnie również tir najechał na busa. Obydwa incydenty miały miejsce po godz. 7. Kto winny? Prawdopodobnie przyczyną wypadków była zbyt duża prędkość. Dodatkowo jazdę utrudniały niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Na skutek drugiego ze zdarzeń ranne zostały trzy osoby. Przewieziono je do szpitala.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zderzenie mercedesa z motocyklem

W dniu wczorajszym doszło do poważnego wypadku drogowego w rejonie ul. Myśliwskiej w Warszawskie.

Warszawa

Dziwny zapach w metro, to nie gaz

Wczoraj i przedwczoraj pojawiły się zgłoszenia, że w tunelach warszawskiego metro czuć wydzielający się gaz.

Warszawa

Ogród Krasińskich już po rewitalizacji

Prace nad odświeżeniem wyglądu Ogrodu Krasińskich trwały jakieś półtora roku. Realizowanemu projektowi rewitalizacji przeciwnych była grupa mieszkańców.

Warszawa

Ponowne zamknięcie stacji metra

Podobnie jak w dniu wczorajszym, pracownicy wyczuli w okolicy metra gaz. W związku z tym, zarządzono ewakuację.

Warszawa

Kolejny egzamin maturalny. Dziś język angielski

Od minionego poniedziałku ruszyły tegoroczne matury. Egzamin dojrzałości maturzyści mają już za sobą z języka polskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym. Dziś otworzono arkusze z języka angielskiego.

Warszawa

Nowe połączenie lotnicze z Belgradu do Warszawy

Od końca maja uruchomione zostaną nowe połączenia lotnicze między Belgradem i Warszawą.

Warszawa

Chciał podpalić warszawską tęczę

Kompletnie pijany 30-latek w minioną sobotę, w dniu obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, próbował podpalić warszawską tęczę.

Warszawa

Pożar w mieszkaniu na jedenastym piętrze

Na skutek pożaru zmarły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Reklama