Warszawa - Środa, 05.11.2025 / Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Zachariasza
Reklama

Dwa auta i tramwaj uległy zderzeniu

Dodano:

Do wypadku doszło dziś w godzinach przedpołudniowych. Kolizja miała miejsce przy zbiegu ul. Leszno oraz Okopowej.

Ze względu na wypadek chwilowo zablokowany został ruch tramwajów. Zasiadający za kierownica osobowego volvo najechał na citroena, a następnie ulegając obróceniu o 180 stopni, uderzył w przejeżdżający tramwaj. Prawdopodobnie winny zdarzenia jest właściciel volvo, który według świadków wypadku ruszył, mając czerwone światło.

W wyniku kolizji mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Na miejscu zdarzenia zjawili się funkcjonariusze straży pożarnej, którzy zajęli się usuwaniem pojazdów. W związku z wypadkiem, wprowadzone zostały objazdy dla linii numer 1, 22 oraz 27.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pożar mieszkania przy ul. Wileńskiej

WARSZAWA. Do rozprzestrzenienia ognia doszło przy ul. Wileńskiej na Pradze Północ. Natychmiast zainterweniowali strażacy.

Warszawa

Wypadek na wysokości Modlińskiej

WARSZAWA. Doszło do stłuczki dwóch pojazdów na Białołęce.

Warszawa

10 elektrycznych autobusów

WARSZAWA. Nowoczesne środki transportu pojawią się wkrótce na warszawskich ulicach.

Warszawa

Pijany kierowca zatrzymany przez ratowników medycznych

WARSZAWA. Mężczyzna miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Warszawa

Pożar na zamkniętym osiedlu

WARSZAWA. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Warszawa

Powstanie spalarnia śmieci

  WARSZAWA. Wybudowana zostanie spalarnia śmieci na Targówku.

Warszawa

Trzy osoby ranne. Wypadek na Bemowie

WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Reklama