Warszawa - Niedziela, 22.06.2025 / Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora
Reklama

Duże utrudnienia na weekend

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Od dziś stolica zostanie sparaliżowana, co wynika z faktu prowadzonych prac remontowych.

Od wieczora nieprzejezdne będą Aleje Jerozolimskie na odcinku od Spisaka do węzła Salomea. Powodem będą roboty nad wymianą nawierzchni, które rozpoczną się o godz. 22.00 i potrwają prawdopodobnie do poniedziałku do godz. 4.00. W związku z tym, obowiązywać będą objazdy wyznaczonymi trasami, a dokładniej od Południowej Obwodnicy Warszawy, przez trasę S8 do węzła Salomea albo ulicami Spisaka – Pużaka – Sławka – Dzieci Warszawy – Ryżową – 4 Czerwca 1989 – Al. Jerozolimskie.

Podobne komplikacje z płynnością jazdy wystąpią też przy ul. Powązkowskiej. Niemożliwy będzie przejazd w stronę Okopowej. Nieczynna będzie trasa na fragmencie ciągnącym się od Krasińskiego do Duchnickiej. Zmotoryzowani będą mieli zaledwie po jednym pasie w obie strony. Taka sytuacja ma potrwać do końca przyszłego miesiąca.

Tak samo utrudnienia pojawią się na skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera. Odcinek ten zostanie całkowicie zablokowany z powodu wykładania nowej nawierzchni. Komplikacje pojawią się także na moście Łazienkowskim. Powodem tego są prace nad połączeniem estakady z Trasą Łazienkowską. Jeden z fragmentów szosy nie będzie tam czynny od dziś, od godz. 22 do poniedziałku, do godz. 6.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek na Pradze Południe

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 8.

Warszawa

Poranny korek. Doszło do awarii tramwaju

Sytuacja miała miejsce ok. godz. 7.30 dziś rano.

Warszawa

Od dziś zjazd z mostu Grota-Roweckiego

Drogowcy umożliwią wieczorem zjazd na Wisłostradę.

Warszawa

Józef Oleksy zostanie pochowany na Powązkach

Były premier zostanie pochowany w najbliższy piątek. Uroczystości rozpoczną się od mszy w Katedrze Polowej Wojska Polskiego.

Warszawa

Zatrzymano podejrzanych o wysadzenie bankomatu

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, a dokładniej w sobotnią noc.

Warszawa

Pożar w budynku przy Jagiellońskiej

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Warszawa

Zawalone drzewa, zerwane dachy, brak prądu. Skutki weekendowych wichur

Silne powiewy wiatru miały miejsce w ubiegły weekend w całym kraju.

Reklama