Warszawa - Sobota, 20.09.2025 / Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Reklama

Duże korki. Był wypadek przy Wołoskiej

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło dziś o godz. 5.00.

Na wysokości ul. Konstruktorskiej zderzył się pojazd osobowy oraz ciężarówka. Jest jeden poszkodowany, który przewieziony został do szpitala. W związku z pracami na miejscu wypadku, zablokowana została ul. Wołoska. Są duże utrudnienia w ruchu.

Prawdopodobnie auto ciężarowe planowało skręcić na plac budowy, kiedy niespodziewanie wjechało renault. Kierowca renault doznał obrażeń. Trwa ustalanie okoliczności, w jakich doszło do kolizji. Nikt nie był pijany.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

24-latek utopił się w stawie

Wczoraj około godziny 23 stwierdzono zgon młodego mężczyzny, który utopił się w warszawskim stawie.

Warszawa

Brak zagrożenia powodzią

W dniu wczorajszym ustabilizowała się sytuacja wód Wisły w stolicy. Powodzi nie będzie.

Warszawa

Dwanaście pociągów poczeka do jesieni

Kursujące po stolicy pociągi metra warszawskiego zostały chwilowo wycofane z ruchu.

Warszawa

Zderzenie auta z radiowozem przy Marymonckiej

W rejonie ul. Marymonckiej w Warszawie doszło do zderzenia radiowozu i pojazdu osobowego. Kolizja miała miejsce przy Moście Północnym.

Warszawa

Upiła uczennicę i ją zgwałciła. Trzy zarzuty dla nauczycielki

Zatrzymana została przez funkcjonariuszy policji jedna z nauczycielek placówki szkolnej w Legionowie. Kobiecie postawiono trzy zarzuty, w tym gwałt na uczennicy.

Warszawa

Stabilizują się wody Wisły

Na Wiśle reguluje się poziom rzeki. Od godz. 8 dotychczasowy stan wód nie podniósł się.

Warszawa

Szereg atrakcji w Kampinoskim Parku Narodowym

Koszt przedsięwzięcia zakładającego stworzenie specjalnej zagrody ze zwierzętami, domków na drzewach, muzeum cyrku oraz wielu innych atrakcji szacuje się wstępnie na około 200 mln zł.

Warszawa

Będzie wsparcie dla młodych bezrobotnych

Osoby, które mają w planach założenie własnej firmy mogą od dziś składać wnioski o przyznanie środków pieniężnych w ramach wsparcia finansowego.

Reklama