Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Dozór dla 18-latka za posiadanie narkotyków

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
 Kryminalni zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który był podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas interwencji, funkcjonariusze skonfiskowali 237 gramów marihuany i 95 gramów mefedronu. 18-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, został objęty policyjnym dozorem.
 
Od jakiegoś czasu kryminalni interesowali się 18-letnim mężczyzną, który, jak wynikało z posiadanych przez nich informacji, miał mieć związek z przestępczością narkotykową. 
 
Kiedy dowiedzieli się, że właśnie w tej chwili podejrzany 18-latek może mieć w domu środki odurzające, podjęli interwencję. Podczas zatrzymania mężczyzny w jego mieszkaniu, funkcjonariusze ujawnili 237 gramów suszu i 95 gramów krystalicznej substancji oraz wagi elektroniczne.
 
18-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny – dwa razy w tygodniu. 
 
 
 
Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Na Bródnie nowe buspasy i rondo

WARSZAWA. Ruszają prace przygotowawcze związane z budową metra na Bródnie.

Warszawa

Ukrył 740 gramów marihuany. Został tymczasowo aresztowany

 WARSZAWA. Ponad 740 gramów marihuany, kokaina i środki pieniężne w wysokości ponad 28 tysięcy zł. zabezpieczyli wolscy kryminalni.

Warszawa

Stolica zaostrza walkę ze smogiem. Będą kontrolować dronami

WARSZAWA. Dwa nowe drony będą wykorzystywane do codziennej pracy patroli od 14 stycznia. 

Warszawa

Budowa metra na Bródnie. Będą zmiany i utrudnienia

 WARSZAWA. Rozpoczynają się prace przygotowujące wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

Warszawa

Śp. Paweł Adamowicz honorowym obywatelem Warszawy

 WARSZAWA. Radni przyznali honorowe obywatelstwo m.st. Warszawy zmarłemu tragicznie Pawłowi Adamowiczowi.

Warszawa

Trwają przygotowania do stworzenia Mapy Koron Drzew

WARSZAWA. Zakończono pierwszy etap projektu obejmujący Śródmieście i Mokotów.

Warszawa

39-latek groził konkubinie. Trafił do aresztu na 2 miesiące

WARSZAWA. Policjanci z Bemowa zatrzymali 39-letniego Jacka T. podejrzanego o groźby karalne.

Warszawa

Podpisano umowę na przebudowę Wału Miedzeszyńskiego

WARSZAWA. Koszt budowy wyniesie 79 mln zł.

Reklama