Warszawa - Wtorek, 04.11.2025 / Imieniny: Karola, Olgierda, Emeryka
Reklama

Darmowy laptop w nagrodę

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Warszawscy uczniowie i absolwenci szkół gimnazjalnych mają szansę ubiegać się o darmowe laptopy.

Do rozdania na okres pięciu najbliższych lat jest tysiąc komputerów z bezpłatnym dostępem do sieci. Wsparcie skierowane jest do gimnazjalistów, którzy wyróżniają się wzorowymi wynikami w nauce. Pod uwagę brane będą także niskie dochody przypadające na pojedynczego członka rodziny.

Zgodnie z wyznaczonym progiem kwota na osobę nie może przekraczać sumy 1270 zł netto. Poza tym, liczą się również ostateczne wyniki na teście kończącym edukację na stopniu podstawowym bądź wyniki egzaminu gimnazjalnego.

Wnioski o przyznanie darmowych laptopów można zgłaszać do dnia 7 kwietnia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od dziś objazdy linii 177, 178 i 717

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że autobusy linii 177, 178 oraz 717 pojadą dziś objazdami.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Utrudnienia przy al. Jerozolimskich

Rozpoczyna się wymiana nawierzchni przy al. Jerozolimskich. W związku z tym wystąpią problemy w ruchu.

Warszawa

Zabiorą się za przejście przy ul. Emilii Plater

W tej części stolicy dotychczasowej przejście dla pieszych pozostawia wiele do życzenia. Konieczna jest gruntowna modernizacja.

Warszawa

Zamierzał ukraść auto na oczach właściciela

Do zdarzenia doszło na Trakcie Brzeskim.

Warszawa

Wyremontują wiadukt przy Łopuszańskiej

Pierwsze prace wystartują jeszcze w czerwcu.

Warszawa

Zabił węża, rzucając nim o chodnik

26-latek usłyszał już zarzuty. Maksymalnie grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Warszawa

Warszawskie baseny już czynne

Z czterech odkrytych pływalni ulokowanych w stolicy można będzie korzystać w najbliższych dniach.

Warszawa

Znają tożsamość szalejącego kierowcy

Prokuratura w stolicy wszczęła już postępowanie w sprawie kierowcy, który kilka dni temu jechał po warszawskich ulicach z prędkością około 200 km/h.

Reklama