Warszawa - Wtorek, 21.10.2025 / Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Reklama

Awaria sieci energetycznej. Tramwaje stanęły w miejscu

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Wczoraj w godzinach popołudniowych pojawił się problem z siecią energetyczną. Dlatego też wstrzymano ruch w kilku częściach Warszawy.

Kłopoty pojawiły się na Mokotowie, Woli i Bielanach. Ruch był sparaliżowany przez kilkadziesiąt minut. Przerwa w dostawie prądu wywołała problemy w kursach tramwajów nr 6, 17 oraz 2.

 

 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Mężczyzna wywołał awanturę w restauracji, bo nie odpowiadał mu smak jedzenia

WARSZAWA. Awanturnik zamówił posiłek, który jak twierdził nie był smaczny. W złości stłukł butelką witrynę lokalu.

Warszawa

Pożar w starej cegielni

WARSZAWA. Zapaliła się drewniana wiata. Akcja gaszenia ognia trwała do godz. 3.

Warszawa

Wypadek auta ciężarowego i dostawczego

WARSZAWA. Do zdarzenia doszło przy ul. Powązkowskiej.

Warszawa

Będzie modernizacja wiaduktów nad Agrykolą

WARSZAWA. Otwarto koperty z propozycjami firm chętnych podjąć się inwestycji zakładającej przebudowę wiaduktów nad Agrykolą.

Warszawa

Ustawiono symboliczne znicze po zamachu w Berlinie

WARSZAWA. Symboliczny gest solidarności z ofiarami zamachu w Berlinie. Warszawiacy zapalają znicze przed budynkiem ambasady.

Warszawa

Wypadek na moście Łazienkowskim

WARSZAWA. Najechały na siebie BMW oraz Volkswagen.

Warszawa

Potrącenie na Lazurowej

WARSZAWA. Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych w poniedziałek wieczorem.

Warszawa

Nie będzie chirurgii dziecięcej w szpitalu Bielańskim?

WARSZAWA. Placówka rozważa zamknięcie oddziału chirurgii dziecięcej. Przeciwni są zatrudnieni w ośrodku medycznym specjaliści.

Reklama