Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Autobus wjechał w ludzi. Poszkodowane dwie Amerykanki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W dniu wczorajszym w rejonie Dworca Centralnego doszło do wypadku z udziałem autobusu linii 109.

Niespodziewanie pojazd najechał na grupę ludzi. Obrażeń doznały siedemnasto- i osiemnastolatka. Obie dziewczyny pochodzą z Ameryki. Do Polski przyjechały w ramach wymiany międzynarodowej. Ich stan lekarze określają, jako ciężki. Poszkodowane mają poważne obrażenia kończyn dolnych, głowy oraz miednicy. Na obserwację do szpitala przewiezieni zostali także 41-latka i 37-letni mężczyzna, których obrażenia są lekkie.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że autobus nie był uszkodzony. Niewykluczone, że błąd popełnił kierowca. Trwa dalsze ustalanie okoliczności, w jakich doszło do wypadku.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Tir uderzył w barierkę. Blokada przy węźle Konotopa

W rejonie węzła Konotopa w województwie mazowieckim trwają utrudnienia w płynności ruchu wynikające z wypadku, do jakiego doszło około godz. 3. Tir wjechał w barierkę zabezpieczającą. Pojazd na skutek uderzenia przewrócił się....

Warszawa

Pożar opon w Pruszkowie

Do późnych godzin nocnych funkcjonariusze straży pożarnej gasili pożar opon, do jakiego doszło na złomowisku w Pruszkowie.

Warszawa

Sterowane latarnie na warszawskich ulicach

W bieżącym roku sterowane latarnie uliczne zostaną zamontowane przy Powsińskiej, Wiertniczej, Wólczyńskiej, Andersa, Idzikowskiego oraz na placu Trzech Krzyży.

Warszawa

Dwuletni most już do remontu

Na wybudowanie mostu Skłodowskiej-Curie wydano gigantyczną kwotę około miliarda złotych. Zaledwie po dwóch latach od oddania obiektu do użytku konieczne jest poddanie przeprawy solidnej modernizacji.

Warszawa

Trwają prace nad mostem średnicowym

Na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w związku z realizacją prac nad mostem średnicowym. Wymienionych zostało ponad 300 mostownic. Ponadto realizowany jest również montaż szyn.

Warszawa

Kolejne utrudnienia w stolicy

Od dnia dzisiejszego ruszają kolejne prace modernizacyjne w rejonie Warszawy. Remontem tym razem objęte będą fragmenty Traktu Lubelskiego oraz Zwoleńska.

Warszawa

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

W miejscowości Lipówki niedaleko Warszawy doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty.

Warszawa

Zatrzymano grupę przestępczą

Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Reklama