Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Autobus wjechał w ludzi. Poszkodowane dwie Amerykanki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W dniu wczorajszym w rejonie Dworca Centralnego doszło do wypadku z udziałem autobusu linii 109.

Niespodziewanie pojazd najechał na grupę ludzi. Obrażeń doznały siedemnasto- i osiemnastolatka. Obie dziewczyny pochodzą z Ameryki. Do Polski przyjechały w ramach wymiany międzynarodowej. Ich stan lekarze określają, jako ciężki. Poszkodowane mają poważne obrażenia kończyn dolnych, głowy oraz miednicy. Na obserwację do szpitala przewiezieni zostali także 41-latka i 37-letni mężczyzna, których obrażenia są lekkie.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że autobus nie był uszkodzony. Niewykluczone, że błąd popełnił kierowca. Trwa dalsze ustalanie okoliczności, w jakich doszło do wypadku.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uratowali staruszkę przed utopieniem

Do zdarzenia doszło wczoraj. Pomocy starszej kobiecie udzieliło dwóch funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Są nowi świadkowie w sprawie Froga

Postępowanie przedłużono.

Warszawa

Wypadek na Uniwersytecie Warszawskim

Na terenie uczelni trwały prace remontowe. Niespodziewanie jeden z robotników został przygnieciony częściami konstrukcyjnymi.

Warszawa

Prawie 150 tys. podróżnych

Takie są statystyki sierpniowe podwarszawskiego lotniska w Modlinie.

Warszawa

Niemowlę samo w zamkniętym aucie

Do kolejnego zdarzenia z udziałem nieodpowiedzialnych opiekunów i dziecka pozostawionego w rozgrzanym samochodzie doszło w Otwocku niedaleko Warszawy.

Warszawa

Ruszają zapisy na kursy samoobrony dla warszawianek

„Bezpieczna Warszawianka” to kolejna edycja szkoleń, w jakich jak dotąd uczestniczyło już ponad 2 tys. kobiet.

Warszawa

Śmiertelny wypadek niedaleko Warszawy. Ogromne korki

Do tragicznego zdarzenia doszło w Czosnowie dziś rano.

Reklama