Warszawa - Środa, 20.08.2025 / Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Reklama

67-latek znęcał się nad konkubiną. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Dodano:

fot. KRP IV Bemowo, Wola
fot. KRP IV Bemowo, Wola
Policjanci z Bemowa zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad konkubiną. W trakcie zatrzymania 67-latek był pijany.

Kilka dni temu wieczorem policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa dostali zgłoszenie o awanturze domowej. Podczas interwencji zgłaszająca sprawę kobieta twierdziła, że jej konkubent od kilku lat znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Podczas wszczynanych przesz niego awantur jest od wpływem alkoholu, używa wulgaryzmów pod adresem kobiety, siły fizycznej oraz grozi pozbawieniem życia Tak było również tego wieczoru, podczas policyjnej interwencji.

67-latek  trafił do policyjnej celi. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad dwa promile w organizmie. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad partnerką. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uwaga warszawianie! Dziś utrudnienia w ruchu

Problemy komunikacyjne występują od rana. Powodem ograniczeń są obchody Święta Wolności oraz pobyt prezydenta Baracka Obamy i 40 innych delegacji w stolicy.

Warszawa

Zderzenie przy Południowej Obwodnicy Warszawy

W wyniku uderzenia doszło do zakleszczenia kobiety. Musieli przyjechać z pomocą strażacy.

Warszawa

Próbowała sprzedać kradzioną komórkę policji

21-latka zatrzymała dwóch mężczyzn, oferując im sprzedaż dobrego aparatu komórkowego po „promocyjnej” cenie. Okazało się, że telefon pochodził z kradzieży, a zaczepieni to policjanci.

Warszawa

Nowa trasa tramwajowa w Warszawie

Stolica już od kilku lat przymierza się do uruchomienia nowego połączenia tramwajowego. Być może teraz się uda.

Warszawa

Grupa pseudokibiców zaatakowała pasażerów tramwaju

Niespodziewanie zamaskowani mężczyźni wtargnęli do jednego z tramwajów, wrzucając petardy oraz atakując nastolatków.

Warszawa

W parku zawaliło się drzewo. Obok były dzieci

Sytuacja miała miejsce w parku przy ul. Ratuszowej 2 tuż obok wejścia do zoo.

Warszawa

Wywrotka ciężarówki. Wysypały się puszki z piwem

Do zdarzenia doszło na węźle Piłsudskiego na trasie S8. Ciężarówka przewróciła się na bok. Rozsypały się setki puszek.

Warszawa

Dym w jednym z pociągów

Funkcjonariusze straży pożarnej sprawdzają pojazd.

Reklama