Warszawa - Czwartek, 16.04.2026 / Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Reklama

4 i 5 czerwca zmiany w parkowaniu na śródmiejskich ulicach

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
WARSZAWA. Organizacja koncertu z okazji obchodów 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. oraz IV Szczytu Przewodniczących Parlamentów Państw Europy Środkowej i Wschodniej wiąże się z wprowadzeniem zmian w parkowaniu na śródmiejskich ulicach. Ograniczenia będą obowiązywać we wtorek i środę, 4-5 czerwca.
 
Na potrzeby organizacji obydwu wydarzeń wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela na ulicach:
 
  • Belwederskiej (po obydwu stronach) od drogi za budynkiem hotelu do ul. Spacerowej – w dniach 4 i 5 czerwca,
  • Spacerowej (po stronie hotelu) od ul. Belwederskiej do drogi za budynkiem hotelu,
  • Boleść, Bugaj, Grodzkiej i Nowy Zjazd – we wtorek, 4 czerwca,
  • na parkingu pod al. „Solidarności” pomiędzy ulicami Grodzką i Nowy Zjazd – we wtorek, 4 czerwca,
  • pl. Teatralny (parking przed Teatrem Wielkim – Operą Narodową) – we wtorek, 4 czerwca,
  • J. Matejki – w środę, 5 czerwca.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zamknięcie fragmentu Wisłostrady w okolicach Trasy Łazienkowskiej

Powodem wprowadzenia utrudnień w ruchu są roboty drogowe nad zburzeniem wjazdu ze strony ul. Czerniakowskiej w stronę centralnych partii miasta.

Warszawa

Wypadek drogowy przy Wolczyńskiej. Autobus zderzył się z ciężarówką

W wyniku wypadku drogowego mającego miejsce w dniu dzisiejszym w rejonie skrzyżowania ul. Nocznickiego i Wólczyńskiej, poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Weekendowe roboty nad torowiskiem

W związku z zaplanowanymi na najbliższe weekendy pracami nad zerwaniem dotychczasowego torowiska i wymianą nawierzchni na nową, wprowadzone zostaną objazdy.

Warszawa

10 lat więzienia dla księdza pedofila

Znany jest już wyrok Sądu Okręgowego Warszawa-Praga dla byłego księdza z Legionowa, który winny jest dokonania kilkunastu przestępstw na tle seksualnym.

Warszawa

Trwają roboty przy ul. Połczyńskiej

W Warszawie przy ul. Połczyńskiej kontynuowane są prace nad stworzeniem nowego ronda.

Warszawa

Staruszka o kulach szła środkiem szosy

Funkcjonariusze warszawskiej straży miejskiej otrzymali zgłoszenie, że około godz. 9.00 na Moście Marii Skłodowskiej-Curie widziana była staruszka o kuli, idąca pod prąd.

Warszawa

Półmaraton Warszawski – ponad 12 tys. uczestników

Wiadomo już, że w 9. PZU Półmaratonie Warszawskim weźmie udział ponad 12 tys. uczestników pochodzących z niemal 40 różnych państw. Wydarzenie zaplanowano na dzień 30 marca.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej

W wyniku wypadku drogowego do jakiego doszło w okolicy al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, poszkodowane zostały dwie osoby. Ze względu na kolizję pojawiły się spore problemy z ruchem.

Reklama