Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

4 i 5 czerwca zmiany w parkowaniu na śródmiejskich ulicach

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
WARSZAWA. Organizacja koncertu z okazji obchodów 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. oraz IV Szczytu Przewodniczących Parlamentów Państw Europy Środkowej i Wschodniej wiąże się z wprowadzeniem zmian w parkowaniu na śródmiejskich ulicach. Ograniczenia będą obowiązywać we wtorek i środę, 4-5 czerwca.
 
Na potrzeby organizacji obydwu wydarzeń wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela na ulicach:
 
  • Belwederskiej (po obydwu stronach) od drogi za budynkiem hotelu do ul. Spacerowej – w dniach 4 i 5 czerwca,
  • Spacerowej (po stronie hotelu) od ul. Belwederskiej do drogi za budynkiem hotelu,
  • Boleść, Bugaj, Grodzkiej i Nowy Zjazd – we wtorek, 4 czerwca,
  • na parkingu pod al. „Solidarności” pomiędzy ulicami Grodzką i Nowy Zjazd – we wtorek, 4 czerwca,
  • pl. Teatralny (parking przed Teatrem Wielkim – Operą Narodową) – we wtorek, 4 czerwca,
  • J. Matejki – w środę, 5 czerwca.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Akcja ratownicza dwóch robotników

Funkcjonariusze straży pożarnej przez kilkadziesiąt minut próbowali wydostać spod osuniętych zwałów ziemi dwóch robotników.

Warszawa

Kolejne zderzenie auta z tramwajem

Po raz kolejny w tym tygodniu na terenie stolicy doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz tramwaju.

Warszawa

II linia metra do końca września

Na dzień 30 września zaplanowane zostało zakończenie prac nad stworzeniem centralnego odcinka II linii metra.

Warszawa

Mieszkańcy sami gasili pożar

W dniu wczorajszym na terenie warszawskiego Targówka doszło do wybuchu pożaru w jednym z obiektów mieszkalnych.

Warszawa

Nierozsądne podwyżki biletów?

Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

Warszawa

Zniżki na komunikację miejską w zamian za PIT

Na rozliczenie deklaracji PIT pozostał zaledwie miesiąc. Stolica namawia, aby coroczne dokumenty złożyć na terenie miasta.

Warszawa

Rondo w Piasecznie nazwane na cześć Mazowieckiego

Imieniem Tadeusza Mazowieckiego nazwane zostało rondo w podwarszawskim Piasecznie.

Warszawa

Zmiana czasu na letni

Przypominamy, że z soboty na niedzielę dojdzie do zmiany czasu z zimowego na letni.

Reklama