Warszawa - Sobota, 16.08.2025 / Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada
Reklama

29-latek z Rosji podejrzany o napad na lombard

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Funkcjonariusze warszawskiej policji zatrzymali 29-latka z Rosji, który prawdopodobnie dokonał rozboju w jednym z lokalnych lombardów.

Mężczyźnie grozi maksymalna kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawca groził pracownicy placówki nożem. Ostatecznie bandyta uciekł z lombardu bez łupu. Napastnik został jednak zarejestrowany na nagraniu z monitoringu. Zatrzymano go tego samego dnia w godzinach wieczornych. Przebywał nadal na terenie Warszawy.

Usłyszy zarzut dokonania rozboju z wykorzystaniem niebezpiecznego narzędzia. Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dwa wypadki o poranku. Były utrudnienia

Do obu zdarzeń doszło na Trasie Siekierkowskiej.

Warszawa

Jest zjazd na Wisłostradę!

Kierowcy wreszcie mogą liczyć na ułatwienia. Otworzono zjazd na Wisłostradę z mostu Grota-Roweckiego.

Warszawa

Wypadek na Pradze Południe

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 8.

Warszawa

Poranny korek. Doszło do awarii tramwaju

Sytuacja miała miejsce ok. godz. 7.30 dziś rano.

Warszawa

Od dziś zjazd z mostu Grota-Roweckiego

Drogowcy umożliwią wieczorem zjazd na Wisłostradę.

Warszawa

Józef Oleksy zostanie pochowany na Powązkach

Były premier zostanie pochowany w najbliższy piątek. Uroczystości rozpoczną się od mszy w Katedrze Polowej Wojska Polskiego.

Warszawa

Zatrzymano podejrzanych o wysadzenie bankomatu

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, a dokładniej w sobotnią noc.

Reklama