Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

29-latek z Rosji podejrzany o napad na lombard

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Funkcjonariusze warszawskiej policji zatrzymali 29-latka z Rosji, który prawdopodobnie dokonał rozboju w jednym z lokalnych lombardów.

Mężczyźnie grozi maksymalna kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawca groził pracownicy placówki nożem. Ostatecznie bandyta uciekł z lombardu bez łupu. Napastnik został jednak zarejestrowany na nagraniu z monitoringu. Zatrzymano go tego samego dnia w godzinach wieczornych. Przebywał nadal na terenie Warszawy.

Usłyszy zarzut dokonania rozboju z wykorzystaniem niebezpiecznego narzędzia. Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Uratowali staruszkę przed utopieniem

Do zdarzenia doszło wczoraj. Pomocy starszej kobiecie udzieliło dwóch funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Są nowi świadkowie w sprawie Froga

Postępowanie przedłużono.

Warszawa

Wypadek na Uniwersytecie Warszawskim

Na terenie uczelni trwały prace remontowe. Niespodziewanie jeden z robotników został przygnieciony częściami konstrukcyjnymi.

Warszawa

Prawie 150 tys. podróżnych

Takie są statystyki sierpniowe podwarszawskiego lotniska w Modlinie.

Warszawa

Niemowlę samo w zamkniętym aucie

Do kolejnego zdarzenia z udziałem nieodpowiedzialnych opiekunów i dziecka pozostawionego w rozgrzanym samochodzie doszło w Otwocku niedaleko Warszawy.

Warszawa

Ruszają zapisy na kursy samoobrony dla warszawianek

„Bezpieczna Warszawianka” to kolejna edycja szkoleń, w jakich jak dotąd uczestniczyło już ponad 2 tys. kobiet.

Warszawa

Śmiertelny wypadek niedaleko Warszawy. Ogromne korki

Do tragicznego zdarzenia doszło w Czosnowie dziś rano.

Reklama