Warszawa - Poniedziałek, 08.12.2025 / Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Reklama

27 maja Multimedialny Park Fontann zamieni się w największy plac zabaw w Warszawie

Dodano:

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
WARSZAWA. Z okazji Dnia Dziecka Multimedialny Park Fontann zamieni się w największy plac zabaw w Warszawie. W niedzielę, 27 maja, atrakcji będzie bez liku, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach, konkursach, grach i aktywnościach sportowych.
 
Na Podzamczu, w godz. 11.00-18.00, przestrzeń wokół fontann wypełnią: park twórczej wyobraźni, park zabaw, park praw natury i park pozytywnej energii.
 
W każdej strefie przygotowano tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Na pewno nie będą się nudzić mali miłośnicy śpiewania, którzy wezmą udział w castingu „Mali zdolni”, a następnie w warsztatach muzycznych, by na koniec wystąpić na scenie z piosenkarzem Mariuszem Totoszko.
 
Nie zabraknie także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych motocykli czy supernowoczesnych pojazdów elektrycznych. Na najaktywniejsze maluchy, które zawsze rozpiera energia, będą czekały zajęcia sportowe, lekcje tańca albo zabawa na gigantycznych dmuchańcach.
 
W ramach Warszawskiego Dnia Energi odbędą się warsztaty i zabawy. Wśród nich: mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów, warsztaty z elektrobiżuterii, pokaz samochodów elektrycznych, a wśród nich pojazd, którym będzie można odbyć krótką podróż wśród fontann. Po raz pierwszy w Warszawie pojawi się też Triggo, polski samochód elektryczny.
 
Dla fanów nauki, którzy chcieliby się dowiedzieć, co to jest komora Wilsona, jak można zmagazynować energię w warunkach domowych lub zaparzyć kawę korzystając z energii Słońca Multimedialny.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Niezamierzone lądowanie tureckiego samolotu na warszawskim Okęciu

Konieczne było nieplanowane lądowanie samolotu tureckiego kierującego się ze Stambułu do San Francisco.

Warszawa

Wypadek na Wale Miedzeszyńskim. Mercedes zderzył się z autobusem

W wyniku wypadku mającego miejsce ok. godz. 22 ranne zostały trzy osoby.

Warszawa

Wyrobili się z nowym odcinkiem S8 wcześniej niż planowali

Kierowcy mogą przemieszczać się nowo otwartym odcinkiem S8. Ruch przebiega bezproblemowo.

Warszawa

Prawie 100 tys. mieszkańców regionu bez prądu

Takie są skutki gwałtownych burz, jakie wczoraj przeszły przez całą Polskę. Bez prądu pozostało na terenie Mazowsza praktycznie 100 tys. mieszkańców.

Warszawa

Zadzwonił na policję powiedzieć, że zażył dopalacze

Poszkodowany sam zawiadomił policję. Zgłosił, że zażył substancje odurzające. Funkcjonariusze udali się pod wskazane przez niego miejsce.

Warszawa

Alarm bombowy w Milanówku. Ładunek na jednej z posesji

Takie zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze policji. Działania prowadzili saperzy. Jak się jednak okazało, był to tylko fałszywy alarm.

Warszawa

Spada poziom wody w Wiśle

Systematycznie spada poziom wody w Wiśle. Mimo tego obowiązuje zakaz wchodzenia do rzeki.

Warszawa

Zawalił się pustostan

RZESZÓW. Dziś rano doszło do zawalenia muru pustostanu przy ul. Kobielskiej.

Reklama