Warszawa - Poniedziałek, 25.08.2025 / Imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji
Reklama

15 czerwca otwarcie Parku Wodnego Moczydło

Dodano:

fot. Urząd Miasta Warszawa
fot. Urząd Miasta Warszawa
WARSZAWA. Od soboty, 15 czerwca mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji zmodernizowanego Parku Wodnego Moczydło.
 
W sobotę, 15 czerwca od godz. 9.00 na wszystkich odwiedzających czeka wiele atrakcji. W zmodernizowanym za 26 mln zł Parku Wodnym Moczydło – jedynym takim obiekcie w stolicy, do dyspozycji warszawiaków jest m.in. nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw. Fani wodnych rekreacji mogą korzystać z kilku zjeżdżalni, siatki wspinaczkowej, leżaków wodnych a plażowicze znajdą miejsce na kąpiele słoneczne i przestrzeń do gry w plażową piłkę nożną i siatkową. Basen jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 
Na terenie parku znajdują się także boiska do koszykówki i piłki nożnej („Syrenka”) i plac zabaw. A tuż obok EMO strefa – czyli miejsce przyjazne dla matek z dziećmi, wyposażone w wygodny fotel i przewijak, gdzie w komfortowych warunkach można przewinąć, nakarmić i przytulić dziecko.
 
W godz. 12.00–16.00 przygotowano dodatkowe aktywności i zabawy dla warszawiaków. Konkursy, kącik małego architekta, strefę robienia bransoletek i koralików, pokazy wielkich baniek mydlanych i nielimitowany popcorn w strefie relaksu - dla najmłodszych. Będą również pokazy kajakowe w basenie sportowym i trening z siatkarzem ONICO Warszawa oraz spotkanie z drużyną footballu amerykańskiego Warsaw Mets, a chętni będą mogli wykazać się umiejętnościami na torze sprawnościowym do piłki nożnej. Nie zabraknie również pokazów zumby i zajęć w wodzie dla dorosłych.
 
15 czerwca dzieci do ukończenia 13. roku życia mogą kupić bilet za złotówkę (na podstawie legitymacji szkolnej), a dzieci do 4. roku życia wchodzą za darmo.
 
Park Wodny Moczydło przy ul. Górczewska 69/73 po otwarciu będzie czynny 7 dni w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 19.00.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Prace remontowe na Alejach Jerozolimskich

WARSZAWA. Dobiegły końca roboty związane z frezowaniem powierzchni szosy Alej Jerozolimskich. Nadal kontynuowane są natomiast prace wykończeniowe.

Warszawa

Ulewa w stolicy. Ostrzeżenie meteorologiczne

WARSZAWA. Coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że częściej dochodzi do gwałtownych burz z silnymi opadami deszczu.

Warszawa

Ponad 40 zabytków do remontu

WARSZAWA. Ponad 40 warszawskich zabytków zostanie wyremontowanych.

Warszawa

Utrudnienia w centrum miasta

WARSZAWA. Od rana warszawscy kierowcy muszą zmagać się z dużymi utrudnieniami. Zablokowany jest ruch na Al. Jerozolimskich.

Warszawa

Warszawski budżet obywatelski

WARSZAWA. Co zostanie zrobione  w 2017 roku dzięki inicjatywie mieszkańców stolicy?

Warszawa

Próbował okraść biuro, lecz…zasnął

WARSZAWA. Zatrzymano 38-latka, który próbował okraść biuro na Woli. Nie zdążył, bo po włamaniu do budynku biurowego zasnął.

Warszawa

Kierowca wjechał w drzewo

WARSZAWA. Zmotoryzowany uderzył w drzewo. Doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Warszawa

Prace przy nawierzchni na Marymonckiej

WARSZAWA. Dalsze prace na Marymonckiej przebiegły bez zarzutów. Najważniejsze roboty już wykonano.

Reklama