Warszawa - Sobota, 01.11.2025 / Imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława
Reklama

10 osób rannych w wypadku na drodze krajowej nr 92

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
Do zderzenia czterech pojazdów doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Błonie Wieś. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, w tym samochód osobowy, ciężarowy, dostawczy oraz bus przewożący 19 podróżnych. W wypadku cierpiało 10 osób, które trafiły do szpitala.

Przez kilka godzin droga została zablokowana. Policjanci kierowali ruch na objazdy drogami lokalnymi. Teraz policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Autobus przewożący młodzież zderzył się z ciężarówką

W związku z kolizją poszkodowani zostali mężczyzna zasiadający za kierownicą auta ciężarowego oraz dwójka nastolatków.

Warszawa

Znamy już plan spektakli multimedialnych fontann

W tym sezonie na miłośników multimedialnych pokazów czekają nowe atrakcje. Na ekranie wodnym zostaną wyświetlone pokazy zawodowych tancerzy.

Warszawa

Wycinka drzew przy Wołoskiej legalna

W rejonie ul. Wołoskiej konieczne będzie wycięcie ponad 320 drzew. Nie są one jednak wartościowe przyrodnicze.

Warszawa

Tir uderzył w barierkę. Blokada przy węźle Konotopa

W rejonie węzła Konotopa w województwie mazowieckim trwają utrudnienia w płynności ruchu wynikające z wypadku, do jakiego doszło około godz. 3. Tir wjechał w barierkę zabezpieczającą. Pojazd na skutek uderzenia przewrócił się....

Warszawa

Pożar opon w Pruszkowie

Do późnych godzin nocnych funkcjonariusze straży pożarnej gasili pożar opon, do jakiego doszło na złomowisku w Pruszkowie.

Warszawa

Sterowane latarnie na warszawskich ulicach

W bieżącym roku sterowane latarnie uliczne zostaną zamontowane przy Powsińskiej, Wiertniczej, Wólczyńskiej, Andersa, Idzikowskiego oraz na placu Trzech Krzyży.

Warszawa

Dwuletni most już do remontu

Na wybudowanie mostu Skłodowskiej-Curie wydano gigantyczną kwotę około miliarda złotych. Zaledwie po dwóch latach od oddania obiektu do użytku konieczne jest poddanie przeprawy solidnej modernizacji.

Warszawa

Trwają prace nad mostem średnicowym

Na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w związku z realizacją prac nad mostem średnicowym. Wymienionych zostało ponad 300 mostownic. Ponadto realizowany jest również montaż szyn.

Reklama