Dzisiaj jest: 23 maja 2024, Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Poznaj Preply Warszawiaku i naucz się angielskiego!

Dodano: 19.02.2016

Poznaj Preply Warszawiaku i naucz się angielskiego!
 Jeśli jeszcze nie znasz języka angielskiego czas się zacząć uczyć, bowiem język angielski pożyteczny może okazać się nie tylko w życiu zawodowym, czy w podróży zagranicznej ale i do rozbudowywania kontaktów towarzyskich, rozwoju osobistego i rozrywek wszelkiego rodzaju. Nie mamy większego wpływu na rosnącą popularność angielskiego ani też na tego uniwersalizm, stąd też jeśli nawet znamy po kilka języków obcych warto jest douczyć się również języka angielskiego. Na etapie podstaw mamy dwa rozwiązanie. Pierwsze to nauka we własnym zakresie z pomocą dostępnych programów, aplikacji i samouczków, podręczników bądź nauka na kursach zorganizowanych.
 

Co ważne poprzez kursy zorganizowane należy rozumieć zarówno oferty kursów w kraju jak i za granicą, tych w licznych grupach jak i kilkuosobowych. Po średnim rozwiązaniem jest nauka indywidualna z lektorem, jednak do niedawna uznawana za snobistyczną i kosztowną formę edukacji. Obecnie zaczyna rozkwitać właśnie ten rodzaj nauki, głównie za sprawą dostępności i komfortu jaki gwarantuje. Doskonała jakość zajęć mogących uwzględnić indywidualne potrzeby, możliwości i preferencje ucznia pozwala osiągać niewiarygodnie dobre efekty w stosunkowo szybkim czasie. Nie od dziś wiadomo iż optymalną metoda nauki jest immersja polegająca na częstym i systematycznym kontakcie z językiem angielskim przy wielu okazja w możliwie najbardziej urozmaiconej formie. Osiągnięciu efektów immersji bez wyjazdów z Warszawy sprzyjają właśnie korepetycje indywidualne jak również konwersacje z native speakerami - podaje Preply (m.in. angielski dla początkujących)

Smaczku tej metodzie, a raczej formie nauki dodaje fakt iż z dnia na dzień wzrasta popularność korepetycji i konwersacji zdalnych prowadzonym online za pośrednictwem darmowego komunikatora internetowego Skype. Można je pobierać w domu, w pracy, w podróży, gdziekolwiek. Co więcej w terminach wspólnie uzgodnionych a dotąd niedostępnych z racji konieczności dojazdu. Obecnie można też uczyć się wieczorami, w weekendy itd. Nie będąc zbyt dyspozycyjnym często nie mamy możliwości uczestniczenia w kursach językowych a dojazd na korepetycje może być dla nas sporym utrudnieniem. W przypadku nauki online ten problem nas nie dotyczy. Dzięki możliwościom jakie daje internet korepetycje przestały być kojarzone wyłącznie z trudnościami w  nauce i zaległościami w edukacji a stały się atrakcyjną forma zajęć dla każdego. O ile jeszcze przed kilku laty korepetycje były przeznaczone przede3 wszystkim dla dzieci i młodzieży, z czasem również dla wyższej kadry zarządzającej w ramach osobistego szkolenia językowego dziś są jedną z metod nauki w sieci. Mogą być wzbogaceniem procesu nauczania samodzielnego jak i w trybie kursu językowego. Z korepetycji korzystają studenci, maturzyści, dzieci jak i osoby dorosłe czujące potrzebę podszkolenia angielskiego bądź też sięgnięcia po dotąd nieznany język. Niezależnie od motywacji i powodów jakie skłoniły nas do nauki możemy skorzystać z korepetycji na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym jak i zaawansowanym. Dostępne są zajęcia dla dzieci jak i angielski dla początkujących. Jednak gdzie szukać korepetycji w sieci? W sieci różnych witryn proponujących nam e-kursy, programy do nauki angielskiego, testy sprawdzające i materiały medialne, nagrania audio, filmy itp. trudno jest wyłuszczyć namiary na korepetytorów. Właśnie z tego powodu powstał kompleksowy portal poświęcony wyłącznie korepetycjom. Preply to platforma skupiająca tysiące kontaktów do korepetytorów z całego świata.

Dostępni są w Preply zarówno początkujący korepetytorzy jak i ci z wieloletnim doświadczeniem. Poza lektorami języka angielskiego występuje szereg ofert native speakerów. Korzystanie z  serwisu jest niezobowiązujące i bezpłatne. Opłaty ponosi się wyłącznie za zrealizowane zajęcia zdalne zgodnie z cennikiem korepetytora. Zaletami Preply jest rozbudowana sieć kontaktów oraz dostęp do opinii, oceny prezentowanych profili. Dzięki wystawianym opiniom korepetytorzy staja się bardziej wiarygodni, co więcej można wybrać tych bardziej renomowanych bądź zaufać początkującym. Angielski dla początkujących nie wymaga szczególnej wiedzy merytorycznej, ale podejścia pedagogicznego, zaangażowania ze strony nauczyciela, stad tez często w tej roli sprawdzają się studenci anglistyki z powołaniem i talentem dydaktycznym. W ten sposób można co nieco zaoszczędzić, bowiem ich lekcje dostępne są w niewiarygodnie niskich cenach w porównaniu do kursów językowych w szkołach językowych lokalnie. Jakość korepetycji zależy od kreatywności i wiedzy lektora jak i udanej współpracy z uczniem. Często dzięki indywidualnej pracy pozwalającej na dostosowanie zakresu materiału, przykładów, tempa do ucznia wzrasta efektywność nauki w stosunku do kursów grupowych, na których nie ma czasu na powtórki, ani indywidualizację ćwiczeń - podaje Preply (m.in. angielski dla początkujących)

W Warszawie dostępnych jest wiele szkół językowych oferujących kursy na każdym poziomie zaawansowania. Angielski dla początkujących dostępny jest praktycznie w każdej placówce językowej. Prócz szkoły możemy wybrać również metodę nauczania bowiem praktykowanych jest wiele różnych technik nauczania zmierzających do opanowania w jak najkrótszym czasie jak największego zasobu słów i poprawności gramatycznej. Popularne są:

  • mnemotechniki
  • nauka angielskiego przez relaks
  • metoda Callana
  • metoda bezpośrednia
  • i wiele innych, również techniki SITA
  • nauki przez sen
  • metody Tomatisa itd.

Każda z tychże metod sprawdza się wobec określonej osobowości, skłonności ucznia, jednak uniwersalną metodą jest nauka poprzez praktyczne używanie języka, jakie gwarantują konwersacje językowe. Część szkół językowych udostępnia native speakerów do pracy indywidualnej, jednakże stawki godzinowe są stosunkowo wysokie. Alternatywą są konwersacje zdalne przez Skype. Te zaś dostępne są w Preply. Szeroki wybór native speakerów tak z Anglii, Irlandii, USA jak i wielu innych krajów pozwala sięgnąć po nowa jakość nauczania. Oczywiście jeśli preferujemy konwersacje z angielskiego w Warszawie również w Preply znajdziemy szereg propozycji stacjonarnych z jakich można skorzystać.

Decydując się na Preply jako nowi użytkownicy otrzymujemy bonus w postaci pierwszej godziny gratis, następne zajęcia możemy wykupić w promocyjnych pakietach bądź korzystać doraźnie w razie takiej potrzeby, okazjonalnie. Urozmaicając swoją naukę możemy wybierać różnych native speakerów i lektorów umawiając się z nimi na dogodne terminy zajęć. Rozliczenie za zajęcia chroni obydwie strony transakcji bowiem osoba korzystająca z zajęć płacąc z góry chroniona jest do czasu gdy zajęcia zostają zrealizowane, a osoba udzielająca korepetycji również ma zabezpieczone środki na wypadek gdyby korepetycje z winy zamawiającego się nie odbyły. Tym samym Preply przejmuje rolę pośrednika nie tylko w kontaktowaniu się dwóch stron ale i rozliczeniu. Rozbudowana baza Preply przyciąga coraz więcej korepetytorów jak i zainteresowanych nauką. Dzięki swej pojemności należy do najlepszych i polecanych portali edukacyjnych na rynku. Preply zawiera ofertę i dla Warszawiaków i nie tylko. Jeśli mieszkasz w Warszawie zajrzyj a z pewnością z Preply łatwiej będzie Ci zorganizować naukę angielskiego. Jeśli jesteś początkujący tym bardziej godną polecenia stroną jest preply.com, gdzie zróżnicowana oferta pozwala wybrać zawsze coś dla siebie.

Więcej o Preply na http://preply.com/pl/warszawa/korepetycje-jezyk-angielski-dla-poczatkujacych 

 

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Portal wawa.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Chcemy bezpiecznego przejścia! - list otwarty

Chcemy bezpiecznego przejścia! - list otwarty

W Piastowie pod Warszawą od 2 lat prowadzone są prace w związku z remontem przejścia podziemnego. Michał Sadecki, przedsiębiorca, mieszkaniec Piastowa oraz ojciec dwójki dzieci apeluje do Władz miasta oraz Inwestora o jak najszybsze dokończenie inwestycji...

Dodano: 11.03.2019 | Komentarze: 0

Enologia i sommelier - czyli co w winie płynie

Enologia i sommelier - czyli co w winie płynie

Co płynie w winie, to jasne: złocisty, rubinowy, różowy moszcz gronowy, wyciśnięty z winogron, poddany fermentacji.

Dodano: 21.02.2019 | Komentarze: 0

Postaw na Radom i kup tanie bilety PKP Intercity z Warszawy dla całej rodziny!

Postaw na Radom i kup tanie bilety PKP Intercity z Warszawy dla całej rodziny!

Podróżowanie z dziećmi to możliwość wspólnego spędzenia czasu, odkrywania nowych miejsc, a także wzajemnej nauki. Każdy dorosły wie, że podróże kształcą, dlatego warto od najmłodszych lat zabierać swoje pociechy na dalsze czy bliższe wojaże.

Dodano: 13.02.2019 | Komentarze: 0

Reklama
Jakie auto wynająć w Warszawie kiedy w stolicy jesteś na kilka dni?

Jakie auto wynająć w Warszawie kiedy w stolicy jesteś na kilka dni?

Wybierasz się do Warszawy na kilka dni i nie wiesz gdzie oraz jak wypożyczyć auto? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym wynajem samochodu będzie szybki i prosty. Podpowiemy również, jakie auta najlepiej jest wybierać.

Dodano: 01.12.2018 | Komentarze: 0

Profesjonalne sprzątanie kuchni - podstawa funkcjonowania dobrej restauracji

Profesjonalne sprzątanie kuchni - podstawa funkcjonowania dobrej restauracji

Każdy, kto miał okazję obejrzeć program pokroju Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler wie, jak zaniedbywane bywa w większości restauracji i punktów gastronomicznych sprzątanie kuchni. Tymczasem czysta kuchnia to podstawa działania w branży gastronomicznej. Jak powinno przebiegać sprzątanie kuchni w restauracji i jak często należy je wykonywać? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań dotyczących zachowania czystości w kuchni i restauracji znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Dodano: 02.11.2018 | Komentarze: 0

Reklama
Zobacz inne fotorelacje

Wasze opinie

Pobił go i poszczuł psem, bo odmówił imprezowaniapiotrek: Co to się dzieje w tej...
Lider grupy Coma zagra soloAmeba: Wolę Roguckiego z Comą...
Illusion powraca z nowym albumemArtemon: Fantastyczna wiadomość,...
ENEMEF: Noc OskarowaKinoman: Zniewolony i Wilk z...
Bullet For My ValentineMikołaj: Bedzie miazga!!!
Reklama

Nowe na portalu

Reklama