Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy – tylko dziś!

Dodano:

Jeśli lubisz łamigłówki, zagadki i chcesz sprawdzić się w nieszablonowym myśleniu, nie może Cię zabraknąć 6 października w Złotych Tarasach w Warszawie! Tego dnia, z okazji startu kanału TNT w Polsce, pojawi się tam tajemniczy Escape Room inspirowany premierowym serialem „Ostatni okręt”. Uczestnicy, którzy okażą się wystarczająco szybcy i sprytni, nie tylko przeżyją niezwykłą przygodę, ale także zyskają szansę wygrania tabletów.
 

Escape Room to gra polegająca na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. Podczas zabawy para uczestników zostaje zamknięta w pokoju pełnym zagadek logicznych, łamigłówek i tajemniczych sprzętów. Wykorzystując spryt, inteligencję, spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie, muszą jak najszybciej się z niego wydostać. Czy uda się Wam odkryć sekret jaki kryje „Ostatni okręt”? Czy będziecie w stanie współpracować pomimo rosnącego napięcia i rozwiążecie zawiłe wskazówki, które doprowadzą Was do wyjścia?

Scenografia Escape Room oraz wszystkie zagadki i zadania nawiązują do fabuły produkcji „Ostatni okręt”. To prawdziwa gratka zarówno dla wielbicieli seriali, jak i wszystkich tych, którzy lubią trenować swoje szare komórki.

Udział w grze Escape Room jest bezpłatny i dostępny dla każdej osoby pełnoletniej. Wystarczy zarejestrować się w wydarzeniu na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/events/1490004484628376/ i pojawić w Złotych Tarasach 6 października.

Wydarzenie potrwa od 8.00 do 20.00, a od godz. 10.00 zmagania uczestników będą transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube oraz FanPage’a stacji na Facebooku. Dla pary, której uda się najszybciej opuścić Escape Room, kanał TNT przewidział nagrodę w postaci dwóch tabletów Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE.

 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ogród Krasińskich już po rewitalizacji

Prace nad odświeżeniem wyglądu Ogrodu Krasińskich trwały jakieś półtora roku. Realizowanemu projektowi rewitalizacji przeciwnych była grupa mieszkańców.

Warszawa

Ponowne zamknięcie stacji metra

Podobnie jak w dniu wczorajszym, pracownicy wyczuli w okolicy metra gaz. W związku z tym, zarządzono ewakuację.

Warszawa

Kolejny egzamin maturalny. Dziś język angielski

Od minionego poniedziałku ruszyły tegoroczne matury. Egzamin dojrzałości maturzyści mają już za sobą z języka polskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym. Dziś otworzono arkusze z języka angielskiego.

Warszawa

Nowe połączenie lotnicze z Belgradu do Warszawy

Od końca maja uruchomione zostaną nowe połączenia lotnicze między Belgradem i Warszawą.

Warszawa

Chciał podpalić warszawską tęczę

Kompletnie pijany 30-latek w minioną sobotę, w dniu obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, próbował podpalić warszawską tęczę.

Warszawa

Pożar w mieszkaniu na jedenastym piętrze

Na skutek pożaru zmarły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Warszawa

Nominacje dla strażaków

W związku z przypadającym na dzień wczorajszy Dniem Strażaka, w Warszawie zorganizowano specjalne uroczystości.

Warszawa

Ruszyły zapisy do wakacyjnych przedszkoli

Do końca maja można wypełniać i dostarczać tak zwane „karty zgłoszeń dziecka”, na podstawie których maluchy mogą korzystać z oferty przedszkoli również w sezonie wakacyjnym.

Reklama